emo obecně?!

25. ledna 2009 v 13:23 | Tereza@ |  ---------*!EMO!*---------
Vzhled EMO je styl a každý si toho hned na první pohled všimne. I když musím hned na začátku upozornit že EMO není o vzhledu ale o pocitech!!!



No tak kde začít? EMO vzhled je zhruba něco mezi punk a skate. EMO obecně uznávají "uprav si sám" takže žádný nakupování sériovejch věcí ale prostě si předělat botky bo trička bo cokoliv jinýho

Nejjednodušší bude asi když ke každýmu kusu oblečení uvedu nějaký obrázek protože popisovat to by bylo moc složitý a stejně byste si to nemuseli správně představit...

Začneme asi tričkama. Trička bývají většinou (téměř vždy!) černé barvy, někdy proužkaté a většinou s nějakým motivem. Často jsou jako motiv použity různé lebky atd. ale není to pravidlem! Pár obrázků pro představu:
Dále asi kalhoty... Většinou zase tmavé barvy... a přiléhavé...

Botky... Už na minulém obrázku jste si mohli všimnout klasických "tenisek" akorát jsou většinou vysoké a málokdy ty za 25Kč od vietnamců (i když "zakázané" to taky není!). Hodně oblíbená značka je Converse.
Doplňky... EMO nosí hodně doplňků... různé placky, potítka, piercing atd. Většinou různě pruhované, černé, červené atd. Pierc většinou ve rtech.

Člověk... vlasy, nehty, oči atd. Vlasy - těch si jistě všimnete na první pohled! Obvykle zasahují do obličeje, zakrývají jedno oko... Barva je většinou černá nebo hodně světle blonďatá!
Oči, nehty apod. - nehty nabarvené černým lakem, oči taky v černých stínech a odstínech...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama